|
Nie ściemniał, tylko, że przy odpowiednio wysokiej ofercie każdy jest na sprzedaż.
Zarówno Gumiś jak i Krzysiek to fajne grajki jak na nasze warunki, ale jeżeli ktoś wyłoży parę milionów Euro, to za połowę tych pieniędzy można sprowadzić piłkarzy o porównywalnym poziomie sportowym. Pewnie, że krótkoterminowo wyniki mogą na tym ucierpieć, bo potrzeba czasu na zgranie nowych nabytków z drużyną, ale nie stać nas na odrzucanie ofert idących w miliony euro. To już nie te czasy, co Żuraw czy Frankowski nie byli na sprzedaż.
Nie można Wdowcowi z tego powodu zarzucać kłamstwa. Takie podejście do sprawy jest niezwykle niedojrzałe.
Ja osobiście cenię Krzyśka, ale jest to piłkarz o podobnej charakterystyce co Popović, nie obraziłbym się jakby za ewentualną kasę z jego transferu kupiono jakiegoś bardziej ofensywnego piłkarza (w stylu Rafała Wolskiego) z papierami na grę na wysokim poziomie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.07.2016 o godz. 21:26.
|