|
Sprzedawać ćwierćfinalistę ME za 2 mln to zdecydowanie za mało... mam nadzieję, że poniżej 3 nie mają zamiaru schodzić. Po Mące pewnie jeszcze przeczytamy, że nasz Węgier też za granicę... naprawdę dziwne, że przy takim rozwoju wydarzeń nie zdecydowali się na Wolskiego, którego pewnie za rok i tak za parę groszy można by było sprzedać. Nie wierzę, że przy takiej formie, jak wiosną u nas pokazał, Nawałka nie chciałb go sprawdzić w kadrze...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|