SayoZ napisał(a):

Ta jest, oddajmy kolejnego po Wolskim środkowego pomocnika, wrócimy do Alanka na środku
|
Nie oddajmy tylko sprzedajmy. Jak dadza 2 banki to jak najbardziej sprzedac, bo Maka nie jest niezastapiony. Za niego mozna brac darmowego Stilica i np wykupic Starzynskiego i mamy status quo + gotowka na dlugi. Do tego pozbyc sie czarnucha chocby za 500 tys euro i idziemy w dobra strone.