Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74938
Stary 03.07.2016, 20:24
SayoZ napisał(a):Wyświetl post
Ta jest, oddajmy kolejnego po Wolskim środkowego pomocnika, wrócimy do Alanka na środku
Nie oddajmy tylko sprzedajmy. Jak dadza 2 banki to jak najbardziej sprzedac, bo Maka nie jest niezastapiony. Za niego mozna brac darmowego Stilica i np wykupic Starzynskiego i mamy status quo + gotowka na dlugi. Do tego pozbyc sie czarnucha chocby za 500 tys euro i idziemy w dobra strone.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując