SMOKE 8541 napisał(a):

|
Jak Wisła będzie miała farta to wróci Z Chorzowa Legionista i znowu będą ciekawe transfery przy Reymonta Co jak co ale Legioniście nawet wychodziły transfery za czasów pracy w Wiśle
|
Kpisz?
To była ironia?
Jesteś z (L) / Cracovii i chcesz Wisłę spuścić z ekstraklasy?