SMOKE 8541 napisał(a):

Tak z ciekawości jeśli liga startuje 15tego to możliwe że jeszcze w tym tygodniu poznamy następcę Dunina ?
|
Przecież to Ty przedstawiałeś Twoje 4 czy 3 opcje prezesa. Nie masz przecieków kiedy któraś wejdzie w życie? Od razu mówię, że ta z Bednarzem źle Ci sie przyśniła
