Revolver napisał(a):

|
I widzisz, można by zadzwonić i zaproponować mu równowartość kontraktów Crivellaro i Balashova, ale niestety mamy w klubie obecnie taki burdel, że nie wiadomo nawet kto taki telefon miałby wykonać.
|
Podziwiam optymizm, że jedynym problemem jest brak osoby do załatwienia tej sprawy. Wszyscy widzą jaki mamy burdel w klubie, o którym wspomniałeś, oraz jakie mamy możliwości. Prawda jest taka, że obecnie to nawet Piast Gliwice czy Zagłębie Lubin są nas w stanie przebić w przypadku negocjacji. Smudy już nie ma, przynajmniej oficjalnie, więc Stilic nie ma tu czego szukać.