No kur..wa zniżki?
Może jeszcze list dziękujący za to, że ktoś łaskawie zdecydował się poświęcić 5 minut aby wybrać w sumie 6 projektów..
Jasne zawsze szukamy wymówek, tak samo jest w tym wypadku. Tak samo było z KK. ''Nie idę na mecz bo KK, nie będę w kolejce stał.''
Kto nie zagląda na portale społecznościowe? Znając życie 90% użytkowników tego forum ma konto na FB czy śledzi TT. Jeżeli nie.. To proszę bardzo, jeden z głównych tematów na głównej stronie TWSD, info na SKWK też u góry. Jedynie doczepię się do oficjalnej która ostatniego newsa zamieściła bodaj 20 czerwca.
Osłabiają mnie jednak komentarze, że ludzie nie wiedzieli o BO... ponieważ nie korzystają z portali, w dzisiejszych czasach, gdzie Internet to podstawowe źródło informacji dosłownie o wszystkim.
Zwykła głupota, brak chęci, zaniedbania kibiców, którzy woleli na necie zakładać śmieszne profile dotyczące odbudowy zgody TKWM, niż promować wydarzenie o głosowaniu na Muzeum Wisły Kraków.
W zeszłym roku była promocja, było mówione na meczu, na telebimie, były ulotki - bo był na to czas. Co z tego wyszło, marne 3500 głosów? Na tyle ludzi ile na mecze przychodzi? 3500? W tym roku bez promocji mieliśmy połowę z tego..
Wina tych co jak zawsze szczekają w necie a w rzeczywistości nic nie robią, bo po co, czy wina organizatora?
Czy promocja w zeszłym roku nie wystarczyła do tego aby załatwić to za pierwszym razem?
Okej, przyjmijmy wersję, że wina organizatora... Jednak..
Zadajmy inne pytanie.
Ilu z nas napomknęło o głosowaniu: rodzinie, kolegom, koleżankom?
Ilu z nas ''wzięło pesel'' nawet mamy lub taty i zagłosowało za nich..?