Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 02.07.2016, 19:43
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Niestety Internet to za mało.

Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie.

Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek...
miejsce zamieszkania tzn?
możesz mieszkać nawet na Karaibach i zagłosować
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując