lukas14 Zbyt piękne by było prawdziwe żeby ktoś z tej dwójki zawitał na Reymonta Stilic jak wróci do ekstraklasy to raczej wybierze kierunek Poznań tam zaczynał przygodę z i bardzo możliwe że właśnie tam zakończy przygodę z Ekstraklasom . Co do Kalu Uche to raczej znajdzie klub w Hiszpanii nawet na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy.W Wiśle już jest Donald Guerrier taka wersja 2.0 Kalu Uche