|
Niestety Internet to za mało.
Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie.
Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek...
|