Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 02.07.2016, 17:56
Niestety Internet to za mało.

Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie.

Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek...
Odpowiedz cytując