Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.07.2016, 17:27
Też tak uważam.

Długi czas nie było o tym głosowaniu żadnej wzmianki nawet na oficjalnej stronie klubu. To czego my oczekujemy?

Nie każdy zagląda codziennie na TWSD czy SKWK. Poza tym, niektórzy nie mają konta na żadnym pieprzonym portalu społecznościowym.

Zagłosowałem, żeby nie było.
Odpowiedz cytując