|
Też tak uważam.
Długi czas nie było o tym głosowaniu żadnej wzmianki nawet na oficjalnej stronie klubu. To czego my oczekujemy?
Nie każdy zagląda codziennie na TWSD czy SKWK. Poza tym, niektórzy nie mają konta na żadnym pieprzonym portalu społecznościowym.
Zagłosowałem, żeby nie było.
|