Jak wyscie chcieli bez reklamy dotrzec do ludzi z tym projektem? Wy myslicie ze kazdy czyta Skwk na fejsie i siedzi caly dzien na szotboxie na twsd?

Dla mnie to jest blad organizatora nie kibicow. Taka prawda. U mnie na 100kach to wyjebali oczojebne transparenty zeby Kocmyrzowska wyremontowac to jak parafia liczy 13 tys ludzi to 30% zaglosowalo... tylko ze tam sie o tym mowilo, byly plakaty przy ulicy jakies ulotki radni dzielnicowi latali z ludzmi gadali.A tu co? Info na fb 5 lajkow 1 koment 1 udostepnienie link na twsd i tyle co glosno bylo o tym projekcie... jak chcieliscie 10 tys to trzeba bylo huczec miesiac wczesniej gdzie sie da a nie 3 dni przed glosowniem poinfomowac gimanzjalistow w internecie ze bedziemy brac udzial. Porazka organizatorow tak uwazam