Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 02.07.2016, 15:41
Pomijając ilość głosów na interesujący nas projekt to mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wy.......i ten projekt który wygrał z listy ewentualnych inwestycji. To jest jakiś absurd, że gówno dla 30 osób ma być finansowane z pieniędzy publicznych.
Co do naszego wyniku to czekam, kiedy w jakimś temacie objawi się jedyny kumaty .......ący o najlepszych kibicach w Polsce. Nie wiem, może i najlepsi ale ....a niepiśmienni...
Odpowiedz cytując