Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4408
Stary 02.07.2016, 08:31
Fakt, czcionka lepsza, aczkolwiek ja ciągle będę się upierać, że kluby powinny mieć dowolność wyboru czcionki - byle by była czytelna.
Odpowiedz cytując