Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74926
Stary 01.07.2016, 20:18
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe.
http://www.ruchchorzow.com.pl/aktual...u-ekstraklasy/ Niekatulane?

Czy chciałeś ''zabłysnąć''.
smutne, że ten łysy nieudacznik wciąż kręci się i pasożytuje przy polskiej piłce. Miałem nadzieję, że jak został z Wisły wreszcie wyjebany, to zniknie raz na zawsze w niesławie, a tutaj przechowali go chwilę w zadłużonym i upadającym Ruchu, a teraz jak gówno znów wypływa na wierzch.
Już widzę, jak facet, który braci Mak wyrzucił z Wisły, żałując parę groszy na opłacenie Im internatu (twierdząc, że są nieperspektywiczni) zajmie się wspieraniem Akademii Piłkarskich. Ponury żart.
Odpowiedz cytując