WISŁAZWE napisał(a):

smutne, że ten łysy nieudacznik wciąż kręci się i pasożytuje przy polskiej piłce. Miałem nadzieję, że jak został z Wisły wreszcie wyjebany, to zniknie raz na zawsze w niesławie, a tutaj przechowali go chwilę w zadłużonym i upadającym Ruchu, a teraz jak gówno znów wypływa na wierzch.
Już widzę, jak facet, który braci Mak wyrzucił z Wisły, żałując parę groszy na opłacenie Im internatu (twierdząc, że są nieperspektywiczni) zajmie się wspieraniem Akademii Piłkarskich. Ponury żart.