serek.c2 napisał(a):

Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.
Poza tym to znowu niezgodne z tematem
|
Chyba w klubie myślą podobnie bo pod stadionem śmieci porozrzucane a stali bywalcy są przyzwyczajeni do różnych "atrakcji". A co do plakatów, jeśli one nic nie dają to dziwne ze inne kluby jeszcze na to nie wpadły. To może, skoro temat o strojach,grajmy w zwykłych z Auchana? Pytanie,żeby zachować zgodność z tematem
