Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4404
Stary 01.07.2016, 17:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.

Poza tym to znowu niezgodne z tematem
Chyba w klubie myślą podobnie bo pod stadionem śmieci porozrzucane a stali bywalcy są przyzwyczajeni do różnych "atrakcji". A co do plakatów, jeśli one nic nie dają to dziwne ze inne kluby jeszcze na to nie wpadły. To może, skoro temat o strojach,grajmy w zwykłych z Auchana? Pytanie,żeby zachować zgodność z tematem
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując