Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4400
Stary 01.07.2016, 16:16
dobrze ze ich nie ma, ale skoro umowa została rozwiązana, znajac naszych - na bank im lecimy jakiś hajs.
A co do BP to widze ze wszystko po staremu tak jak śp.K pisał.
Smuda idealnie by sie wpasował tutaj jako prezes. Idealnie dla tego kabaretu
chyba tylko w Kielcach są wieksze jaja bo tam jakieś murzyny kupują klub za paczke fajek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując