|
dobrze ze ich nie ma, ale skoro umowa została rozwiązana, znajac naszych - na bank im lecimy jakiś hajs.
A co do BP to widze ze wszystko po staremu tak jak śp.K pisał.
Smuda idealnie by sie wpasował tutaj jako prezes. Idealnie dla tego kabaretu
chyba tylko w Kielcach są wieksze jaja bo tam jakieś murzyny kupują klub za paczke fajek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|