szprotson napisał(a):

ale UFY nie ma bo ?
-sami odeszli
-czy nasza standardowa metoda, Odejdźcie a my wam i tak bedziemy płacić?
I na koniec? To kto trzyma marketing jesli ktoś trzyma?
|
Bo umowa został rozwiązana. Nie wiem, czemu takie info się nie pokazało, ale wg moich informacji tak jest.
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp
Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy.