Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74915
Stary 01.07.2016, 14:34
Jeśli mamy grać 5-3-2, Mąka i Guzmics zostaną, to nie widzę sensu szukania kolejnego pomocnika. Darek jest póki co zadowolony z Brleka, więc możemy mieć nadzieję, że chłopak da radę. Z Małego próbuje zrobić ŚPO i nie wygląda to tragicznie. Spójrzcie na całokształt tego co dzieje się w klubie, począwszy od promocji karnetów, kończąc na fakcie, że kluczowe decyzje podejmuje Kapka i zastanówcie się, czy jest sens jakichkolwiek wzmocnień. Jak nie będziemy mieć farta i nie pojawi się okazja, to lepiej żeby nasz naczelny specjalista od transferów nic nie kombinował. Może nie zyskamy, ale przede wszystkim nie stracimy na kolejnych wynalazkach. Górna 8 jest w zasięgu, nic więcej, mam nadzieję, że więcej osób zejdzie na ziemię.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując