Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74914
Stary 01.07.2016, 13:53
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Gramy ustawieniem na 5 obrońców, przy czym skrzydła będą obstawiać wahadła Mójta/Pietrzak, Jović/Bartosz więc zostaje 3 zawodników w pomocy do grania. Mąka jeśli zostanie ma pewny skład, Popović raczej też pewny, na pozycji ofensywnego walczą Małecki z Boguskim a w rezerwie są Cywka, Uryga i Brlek. Mamy 4 napastników Brożek, Zachara, Ondrasek i Drzazga... Ja wiem czy to słaby skład?
Nam tak na dobrą sprawę to potrzeba (chyba nie będę oryginalny) ŚO, PP/LP i ŚPO.
I biorąc pod uwagę, że zostaną Mąka i Guzmics to możemy spokojnie walczyć o czołowe lokaty.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując