Ejdzbiol napisał(a):

|
Gramy ustawieniem na 5 obrońców, przy czym skrzydła będą obstawiać wahadła Mójta/Pietrzak, Jović/Bartosz więc zostaje 3 zawodników w pomocy do grania. Mąka jeśli zostanie ma pewny skład, Popović raczej też pewny, na pozycji ofensywnego walczą Małecki z Boguskim a w rezerwie są Cywka, Uryga i Brlek. Mamy 4 napastników Brożek, Zachara, Ondrasek i Drzazga... Ja wiem czy to słaby skład?
|
Nam tak na dobrą sprawę to potrzeba (chyba nie będę oryginalny) ŚO, PP/LP i ŚPO.
I biorąc pod uwagę, że zostaną Mąka i Guzmics to możemy spokojnie walczyć o czołowe lokaty.