|
wiem wiem, tak jak i Pogoń Siedlce tylko ze u nich przedłużono umowe o czym na 90 minut mozna przeczytac a u Nas póki co same "slyszałem" "podobno"
ale ta UFA marketingowo zapierdala. TGV to pikuś przy ich działaniach.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|