Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 01.07.2016, 11:22
aby zagłosować, nie trzeba być zameldowanym – wystarczy mieszkać w krakowie. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na jakość życia w mieście i swoim najbliższym otoczeniu, między 18 a 1 lipca wejdź na stronę

budzet.dialoguj.pl

, zaloguj się
( trzeba wcześniej stworzyć konto ) i podaj swoje miejsce zamieszkania, a następnie wybierz trzy projekty ogólnomiejskie i trzy projekty z dzielnicy, w której mieszkasz.

baner na facebooka -> http://oi66.tinypic.com/4q6c2.jpg

plakat a4 ( można wywiesić na klatce w bloku , na jakieś tablicy ogłoszeń ) ->

http://oi64.tinypic.com/30rkyt3.jpg



co ważne.. Aby głosy były ważne trzeba dać 3 głosy w projektach ogólnomiejskich i 3 projekty w dzielnicowych ! Jeśli nie damy 6 głosów na 6 projektów to głos nie ważny



dziś ostatni dzień głosowania ! Ludzie.. Głosować bo kiepsko jest !
Odpowiedz cytując