|
Ciężko powiedzieć czy przeciwnicy są słabi. O przebiegu meczu decyduje forma dwóch grających drużyn. To co może wyglądać jako słabość w ofensywie jednej drużyny może być w rzeczywistośći siłą defensywy drugiej itd. Wiem na pewno, że gwiazdy są zmęczone ogromną ilością rozegranych w sezonie spotkań. Ale to dotyczy również Lewandowskiego.
Co do dzisiejszego meczu to uważam, że jesteśmy trochę zbyt pewni siebie. Za dużo bezsensownej napinki szczególnie skierowanej w Cristiano Ronaldo. Oczywiście liczę na awans, jest on jak najbardziej realny, ale równie dobrze możemy dostać srogie baty. Wtedy skutkiem napinki i bólu tyłka napinających się przed meczem będzie niesprawiedliwe wylewanie pomyj na naszą reprezentację, która już w tym momencie może uznać turniej za bardzo udany. Ale może za bardzo wybiegam w przyszłość...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|