SMOKE 8541 napisał(a):

|
Wyobrażam sobie że jeśli stołek po Duninie jest przynętą dla nowego inwestora to w Wiśle jeszcze przed zimą będzie efekt miotły i kilku ludzi ze starej świty pożegna się z Wisłą. Nieważne jak dobrze przez lata służyli ich czas powoli dobiega końca chyba będą mieli na tyle szacunku żeby odejść razem z Cupiałem dzięki któremu przez lata mieli fuchę w Wiśle.
|
Hehe. Od 15 lat nie mogą odejść więc nie sądzę. Sytuację niektórych działaczy najlepiej obrazuje ten ironiczny filmik. Stary ale ponadczasowy:
https://www.youtube.com/watch?v=yrc3lFCPbn0
"jak się nie przekręci to nie odejdzie"