Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11580
Stary 29.06.2016, 21:27
SMOKE 8541 napisał(a):Wyświetl post
A Wyobrażacie sobie że ktoś poważny przejmie od Cupiała w całości klub z Reymonta? i będzie lepszym właścicielem niż Cupiał? to dopiero było by czyste SF
To prawda - czyste SF. Bo poważny inwestor pojawiłby się pod warunkiem umorzenia sporej części długów i wyczyszczenia struktur z wyjątkiem trenera i piłkarzy. Na pierwsze nie zgodzą się banki, na drugie świta i dwór obecnego właściciela ( wyobrażasz sobie, że Zdzichu przychodzi do pracy w poniedziałek, a ochroniarz prosi o identyfikator lub wyprasza za drzwi, tłumacząc, że wstęp tylko dla personelu ? )
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując