Hypocrite napisał(a):

Wyobrażacie sobie że ktoś poważny będzie chętny zostać współudziałowcem Wisły wraz z Cupiałem ?
To czyste SF.
|
W ogóle nie biorę tego pod uwagę....
Początki Tele-foniki kiedy oprócz BC było 2 wspólników dowodzą że nie on jest skłonny do żadnego podziału swoich wpływów.... Niestety Panowie musieli całkowicie odejść ze spółki
