Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11577
Stary 29.06.2016, 20:41
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie że ktoś poważny będzie chętny zostać współudziałowcem Wisły wraz z Cupiałem ?
To czyste SF.
W ogóle nie biorę tego pod uwagę....
Początki Tele-foniki kiedy oprócz BC było 2 wspólników dowodzą że nie on jest skłonny do żadnego podziału swoich wpływów.... Niestety Panowie musieli całkowicie odejść ze spółki
Odpowiedz cytując