Pero w Legii sprawny menager z zawodu adwokat jest prezesem i współwłaścicielem klubu W Wiśle taki scenariusz to raczej szaleństwo jeszcze większe niż moda na byłych Legionistów. Kita, Kuchar i Wojciechowski oni odpadli już w przedbiegach w wyścigu o klub z Reymonta więć tym bardziej nie ma szans na jakiegoś sprawnego menagera . Zanosi się że Wisła zostanie w rodzinie Cupiała możliwe ze dojdzie nowy współwłaściciel ewentualnie powróci stary nowy sponsor tym razem na koszulki Bet at Home/ Bet at Away
Ma_niek Jakby Wisła Cupiałowi się znudziła to już by dawno skończyła w III lidze jak Polonia Warszawa