Propo powrotów do Wisły ciekawe czy istnieje możliwość powrotu Mielcarskiego

Po przygodzie z Reymonta komentował mecze w pewnej stacji TV Ale bynajmniej za jego kadencji Wisła miała dobrego ale niedocenionego trenera do którego Mielcarski miał nosa
Pero tylko na dzień dzisiejszy nikt w Wiśle nie pójdzie na takie ryzyko w Legii pewien ktoś dostał duża autonomie w podejmowaniu decyzji tylko że tam jest całkiem inna sytuacja finansowa w Wiśle prędzej będzie podobny model z Milanu gdzie córka właściciela została vice prezesem klubu niż model rodem z Legii. Wisły sentyment do byłych Legionistów jeszcze można zrozumieć ale żeby brać przykład z Legii na funkcjonowanie klubu to już szaleństwo. Ciekawe który z prezesów Wisły chciałby zostać współwłaścicielem klubu z Reymonta i skąd by wziął na to kasę jak już Kita, Kuchar odpadli a Wojciechowski z przejęciem Wisły pasuje . W Wiśle najmilej chyba byłby widziany zagraniczny inwestor w roli współwłaściciela i rozkład akcji klubu 50% nowy inwestor 50% Rodzina Cupiałów.Na pocieszenie teraz Wisła ale prędzej czy później Legie też dopadnie kryzys