Kaan napisał(a):

|
Szkoda Bałaszowa. Może potrzebował czasu na zgranie się z drużyną. W rezerwach grał bardzo dobrze.
|
Jeździec bez głowy, dziecko we mgle. Nic stwierdziłem żadnej przydatności tego zawodnika obserwując jego występy w I drużynie. Totalnie bezbarwny, co do występów w III lidze, to tam nawet Drzazga błyszczał a wiadomo jak w Ekstraklasie był zagubiony.
Chętnie poczytam inne opinie, może jest tak, że po prostu znowu odpuszczamy nieprzeciętny talent typu Crivellaro? Nie wiem, co w nim ludzie widzą, taki Boguski bije go na głowę, chociaż za nim nie przepadam.