|
Burdel w klubie jest niemiłosierny. Niech za przykład świadczy fakt, że znajomy chciał kupić karnety na VIP gold. Chciał, bo obecnie nie można. Nie wiedzą CZY BĘDĄ KARNETY, jaka będzie ich forma. NIC
A gość chciał parę tysięcy wpłacic do klubowej kasy. DRAMAT.
Podobna sprawa, jest z skyboxami. Cena jest ustalona z góry. Nie ma chętnych za bodaj 100 000 zł za runde (?) .... wszystkich to jebie ...
|