Po pierwsze nazwę piszemy TYLKO wielką literą!
Po drugie treningi odbywają się w Myślenicach:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/B...w_Myslenicach/
Po trzecie był już taki temat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...reningi&page=3
Co prawda wymarły ale zawsze, to już chyba nie Ci piłkarze....
