Temat: trening wisly
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.06.2016, 20:27
Po pierwsze nazwę piszemy TYLKO wielką literą!

Po drugie treningi odbywają się w Myślenicach:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/B...w_Myslenicach/

Po trzecie był już taki temat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...reningi&page=3

Co prawda wymarły ale zawsze, to już chyba nie Ci piłkarze....
Ostatnio edytowane przez R33 : 28.06.2016 o godz. 20:29.