|
Pero, Lechia miała dwuletnią umowę z Sallerem. O New Balance sponsorującym Gdańszczan mówi się już od dobrego miesiąca, ale oficjalnie nic nie ma, gdyż umowa z Sallerem wygasa o ile mi wiadomo równo z końcem czerwca.
150-200 przy adidasie to nawet nie ma mowy, nike nie byłby tańszy, puma miała tanie, ale dla Polskich zespołów robiła papierowe repliki a innych marek widzę tutaj się nie uznaje (chociaż po meczu Francja-Szwajcaria to puma też pewnie jest już na aucie).
Tak na marginesie jeszcze, ta koszulka Jomy dla Piasta (treningowa) to ona jest z kolekcji tenisowej nie piłkarskiej.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 27.06.2016 o godz. 15:54.
|