Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 27.06.2016, 13:46
Słyszałem, że można zagłosować nie będąc mieszkańcem Krakowa ale przy rejestracji konta na tej stronie chcą pesel i adres zamieszkania więc jak podam moje dane prawdziwe to czy będę mógł zagłosować i czy głos będzie ważny?
Odpowiedz cytując