Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11554
Stary 27.06.2016, 11:22
Pero napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja z Gaszyńskim przypomina mi trochę tą z przysłowia, parafrazując "Plotka powtórzona dziesięć razy staje się prawdą".
Proszę o konkretne argumenty jego działalności na szkode klubu, bo takie że (1) nie chciał aby zadłużona spółka nie wypłaciła pracownikom pieniędzy za mecz reprezentacji którego organizatorem był PZPN, (2) to że sprzeciwił się aby sponsorem była wątpliwej reputacji firma (bo prasy to ona nie ma najlepszej) oraz (3) to że chciał podpisać umowę z AP21 w ramach również oszczędności, to nie są dla mnie argumenty do publicznego niszczenia człowieka.
Nie żebym jakoś specjalnie stawał w jego obronie, bo okres jego prezesostwa uważam za kompletnie stracony ale akcja pod hasłem "ktoś coś usłyszał i jedziemy z chłopem" mi się nie podoba.

Sprawa wg mnie ma drugie dno jak ukrócenie przez niego pewnych przywilejów dla pewnej grupy kibiców. Co jak wiadomo jest w naszym klubie niedopuszczalne i jest powodem publicznej nagonki (o czym najdobitniej przekonał się JB)

No i trzecia sprawa czy przed Gaszyńskim takie rzeczy się nie działy? Albo inaczej: Czy Gaszyński może (mógłby) coś robić bez zgody BC?! Ludzie ogarnijcie się.

Nic dodać. Nic ująć.
Odpowiedz cytując