Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa
Offline
#
11549
26.06.2016, 17:18
możnaby wreszcie zmienić nazwę tego tematu, bo to już drażni, od lat ten tekst "nibylandia" co za dziecinada
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
PeterSett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeterSett
Znajdź inne posty napisane przez PeterSett