|
Teraz tylko czekać jak do Wisły wchodzi nowy współwłaściciel z nowym prezesem i robi jedną wielką czystkę na górze za przyzwoleniem Cupiała.Cupiał który od lat nie ma szczęścia do ludzi którym powierzył stery w Wiśle teraz postanawia zacząć od nowa zrobić porządek z nieudacznikami wzmocnić kadrę i przywrócić raz jeszcze dni chwały klubowi z Reymonta tym razem z nowym współwłaścicielem. Z Wisły odchodzą nieudacznicy w ich miejsce bardziej doświadczeni ludzie.Na Reymonta powracają też piłkarskie legendy Wisły tym razem w nowych rolach i z nowymi wyzwaniami Ciekawe czy tak będzie wyglądać najbliższa przyszłość Wisły
|