|
Dymisja PDS to pierwszy "sukces" gaszki. W końcu po półtora roku coś mu się udało (nad czym pracował) bo wcześniej to ta ciamajda tylko chciala
A sorry jeszcze uwalenie sponsora żeby przydupas miał fuchę w zarządzie konkurencji za z dupy umowę z Klubem
|