SMOKE 8541 napisał(a):

Merkury Każdy mniejszy czy większy bardziej znany lub mniej znany prędzej czy póżniej dopada kryzys. Na obecnom sytuacje w klubie składa się wiele mniej lub bardziej skomplikowanych spraw za które odpowiada cały sztab ludzi a nie tylko Cupiał.Nie zapominaj że Cupiał od lat ratuje Wisłe a że po latach chwały przyszedł czas na kryzys to chyba norma Wisła przeszła wiele wzlotów i porażek i za każdym razem była silniejsza i zawsze wychodziła z głową podniesioną do góry teraz będzie podobnie.
Merkury Cupiał odchodzi i jedyny zainteresowany przejęciem Wisły niejaki Wojciechowski wchodzi w miejsce Cupiała naprawdę chciałbyś taki scenariusz wydarzeń
|
Gdyby choć część pieniędzy, które Cupiał włożył w transfery przeznaczyć na akademię, trening młodzieży to dzisiaj bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Zrezygnowalibyśmy z Wolskiego? Trudno, na jego miejsce przyszedłby młody chłopak, który być może zostałby sprzedany za niemałe pieniądze. Może i bylibyśmy w takim dołku jak obecnie ale mielibyśmy o wiele większe zabezpieczenie ze strony akademii. Niestety mamy takiego prezesa, który woli kupić "gotowych" piłkarzy z kraju i zagranicy niż samemu ich szkolić.