|
Ludzie nie mogą zrozumieć ,że różnym wierzycielom "wisimy" sporo kasy a co za tym idzie nie stać nas na żadne wzmocnienia.
Pozostaje wierzyć ,że trener przygotuje tą drużynę w taki sposób ,by nie przyniosła nam wstydu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|