Prezes Dunin na Facebooku:
Cytat:
To bardzo trudny dzień dla mnie, dzień po bardzo trudnej decyzji - uważam jednak ze trzeba mieć honor a granice akceptowana rzeczy z którymi się nie zgadzam zostały przekroczone. Przyjmując zaszczytną funkcję Prezesa Wisła SA podjąłem trudne wyzwanie zdając sobie sprawę z sytuacji organizacyjnej i finansowej klubu. Moi drodzy za wszystko można odpowiadać i każdy ma prawo rozliczać z tego czego się dokonało jednak pod warunkiem że ma się możliwość podejmowania samodzielnych decyzji. Pod warunkiem również że te działania które podejmuje się dla dobra Klubu nie są torpedowane. Są też granice odporności na ataki prasowe ale i wewnątrz środowiska - ataki za rzeczy o których zdecydował kto inny. Dziękuję moim rodzicom że wychowali mnie w poczuciu własnego honoru i godności. Tok spraw jakie miały miejsce w Klubie w ostatnich miesiącach, rozstrzygnięć z którymi się nie chciałem i nie mogłem identyfikować spowodował moja wczorajszą decyzję
QUO VADIS WISŁO?
|