siemstein napisał(a):

|
Przyjdzie kolejny, następne bajki o transferach, graniu o najwyższe cele itp. A skończy się jak zwykle... ehh, tu nigdy stabilizacji nie będzie
|
Dokładnie. Wciąż to samo od 10 lat.
Przyjdzie, zacznie opowiadać, że Wisła ma historię, że taki klub jak Wisła musi walczyć o Mistrzostwo Polski, o najwyższe cele.
W koło Macieju.
Tonący okręt...