Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11525
Stary 25.06.2016, 11:57
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Przyjdzie kolejny, następne bajki o transferach, graniu o najwyższe cele itp. A skończy się jak zwykle... ehh, tu nigdy stabilizacji nie będzie
Dokładnie. Wciąż to samo od 10 lat.

Przyjdzie, zacznie opowiadać, że Wisła ma historię, że taki klub jak Wisła musi walczyć o Mistrzostwo Polski, o najwyższe cele.

W koło Macieju.

Tonący okręt...
Odpowiedz cytując