Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11524
Stary 25.06.2016, 11:16
Sezon nadchodzi, a przy R22 główny playmaker znika, transfery jak zwykle z łapanki, kasy nie ma na nic, prezesa nie ma, trybuny podzielone jak nigdy. Jedziemy na mistrza, bo Wisła przecież zawsze gra o mistrzam, a dobrodziej wymaga.3-4 mecze zniknie trener i tak do zajebania. Nie kupuje karnetu mam tego dosyć.
......a ale syf... :/
Odpowiedz cytując