|
Panowie ta dyskusja toczy sie troche z boku problemu .Pisanie ze Cupial dal lub nie nie da mija sie z celem ,dlug jest olbrzymi szans zeby to zmienic BRAK .Dwa lata temu ludzie z T.F sprawdza jak wyglada sprawa z terenami nalerzacymi do Wisly Mowicie tu ze Cupial hoduje Kapke i innych pasozytow to nie za pieniadze Cupiala ale na koszt Wisly .
|