Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11329
Stary 25.06.2016, 08:18
A już wydawało się, że pod konieć ubiegłej rundy zaczyna iść w str. jakiejkolwiek stabilizacji. Ciekawe, jaki ta dymisja ma związek z Gaszyńskim i jego blokowaniem np. tematu Wolskiego...

Pamiętam, jak po meczu w Bełchatowie na forum było ciśnienie co dale z Wolskim. Do dziś nic nie wiadomo, albo może i już wiadomo, tylko my dowiemy się w poniedziałek.

Szkoda, bo i trochę kasy wpadnie nam za występy Mąki i Guzmicsa na Euro. Pewnie za jakiś czas przyjdzie i kolej na Wdowca...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując