Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11328
Stary 25.06.2016, 08:05
No to zaczynamy zabawę od nowa.. Prezesa i vice-prezesa nie ma.
Ciekawi mnie jedno czy zostali elegancko wy.......eni przez Cupiała czy tez sami mieli juz dość tego co dzieje sie w Wiśle.
Odpowiedz cytując