Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74891
Stary 25.06.2016, 07:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
plan B nazywa sie Brlek
plan C nazywa sie Cywka
plan D nazywa sie Dupa tudziez Drzazga
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo zarzad, do piachu z wami.
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Plan B? Ten zarząd nie ma nawet Planu A. W ogóle nie ma ku*wa żadnego planu. Zdzichu ma co prawda w notesie kilka nazwisk z Bałkanów i Portugalii, ale wszystko zależy od tego, czy mu prowizja do kieszeni wpadnie.
I zarząd roz.......ony. Zadowoleni?

Przyjdzie teraz Pilch czy inny audyt z Tele-foniki i jakiekolwiek transfery zobaczycie jak świnia niebo.

Spadniemy z deszczu pod rynnę i wszystko dzięki tej pięknej nagonce na Dunina. Cupiał mu obiecał pieniądze na Wolskiego, a jak zawsze wszystkie pomyje poszły na Bogu ducha winnego człowieka.

PS. Od razu uściślę, nie, nie jestem z SKWK.
Odpowiedz cytując