szprotson napisał(a):

plan B nazywa sie Brlek
plan C nazywa sie Cywka
plan D nazywa sie Dupa tudziez Drzazga
|
mitmichael napisał(a):

|
Brawo zarzad, do piachu z wami.
|
Revolver napisał(a):

|
Plan B? Ten zarząd nie ma nawet Planu A. W ogóle nie ma ku*wa żadnego planu. Zdzichu ma co prawda w notesie kilka nazwisk z Bałkanów i Portugalii, ale wszystko zależy od tego, czy mu prowizja do kieszeni wpadnie.
|
I zarząd roz.......ony. Zadowoleni?
Przyjdzie teraz Pilch czy inny audyt z Tele-foniki i jakiekolwiek transfery zobaczycie jak świnia niebo.
Spadniemy z deszczu pod rynnę i wszystko dzięki tej pięknej nagonce na Dunina. Cupiał mu obiecał pieniądze na Wolskiego, a jak zawsze wszystkie pomyje poszły na Bogu ducha winnego człowieka.
PS. Od razu uściślę, nie, nie jestem z SKWK.