siemstein napisał(a):

|
Przyjdzie kolejny, następne bajki o transferach, graniu o najwyższe cele itp. A skończy się jak zwykle... ehh, tu nigdy stabilizacji nie będzie
|
Bednarz ma doświadczenie i wpasował by się idealnie w obecną sytuację w klubie... na przekór SKWK
