Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11517
Stary 24.06.2016, 22:48
Ja podejrzewam, że PDS zrezygnował przez Wolskiego. Jak rozmawiałem z moimi ziomkami: ktoś PDS powiedział, że będzie kasa na Wolskiego, on to powtórzył i wyszła du.pa. Ten klimat naszego klubu zniszczy każdego. Szkoda, bo w sumie TS PDB ogarnia bardzo dobrze. Oby ktoś ogarnięty z twardą du.pą przyszedł, ale moim zdaniem ta dymisja to nie jest przypadek. Tym bardziej wina PDS.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując