Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
11516
24.06.2016, 22:00
bódyń
napisał(a):
No to prezes Wisly podał sie do dymisji a ta została przyjeta.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...onta,10316344/
Cóż, wobec kompromitacji z Wolskim winny rzucony na pożarcie niezadowolonemu tłumowi musiał się znaleźć, a nie mógł to być Kapka.
Prowizje i układy lubią ciszę.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus